Przekaż darowiznę na rzecz CitizenGO


CitizenGO jest niezależną, globalną organizacją pozarządową działającą na rzecz życia i rodziny. Poprzez nasze kampanie aktywnie wpływamy na decyzje podejmowane przez polityków i organizacje międzynarodowe w tych tak ważnych dla nas kwestiach.

Jesteśmy ruchem zwykłych ludzi z całego świata, którzy walczą na rzecz wolności i fundamentalnych praw człowieka. 

To co robimy, działa. Razem, wpłynęliśmy na wyniki szczytów Narodów Zjednoczonych, organizowaliśmy marsze w różnych krajach świata stając w obronie tradycyjnego modelu rodziny, praw dziecka i życia nienarodzonych. Ponadto zebraliśmy setki tysięcy by wesprzeć prześladowanych chrześcijan na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Możemy prowadzić naszą działalność wyłącznie dzięki wsparciu naszych darczyńców. Nie otrzymujemy żadnych pieniędzy od rządów czy korporacji. 

Przekaż darowiznę korzystając z formularza! Prosimy rozważyć opcję darowizny comiesięcznej, która pozwoli pracować CitizenGO przez cały rok.

W CitizenGO jesteście Państwo bezpieczni. Proces przekazania darowizny jest zakodowany, tak aby mieć pewność, że wszelkie dane osobowe i bankowe pozostaną ukryte.

Contact Center
W przypadku jakichkolwiek problemów z tą stroną czy też pytań lub komentarzy, prosimy o przesłanie nam wiadomości email na adres: [email protected]

Nasi współpracownicy chętnie odpowiedzią na Państwa wszelkie pytania i wątpliwości.

Odliczenia od podatku
Darowiznę przekazaną na rzecz Fundacji CitizenGO można odliczyć od podstawy opodatkowania.

Fundacja CitizenGO
Adres: ul. Paseo de la Habana 200, 28036 Madryt, Hiszpania

Do odliczenia darowizny przekazanej na Fundację CitizenGO od dochodu, potrzeba:

1. Posiadać możliwość okazania potwierdzenia przelewu darowizn na rzecz CitizenGO (ze strony Ministerstwa Finansów: "wysokość dokonanej darowizny należy udokumentować dowodem wpłaty na rachunek płatniczy obdarowanego lub jego rachunek w banku inny niż rachunek płatniczy");

2. Urząd Skarbowy może poprosić o oświadczenie organizacji, potwierdzające, że Fundacja (Fundación) CitizenGO (ustanowiona 7 czerwca 2013 r. w Hiszpanii zgodnie z Ustawą o fundacjach 50/2002 z dn. 26 grudnia 2002 r.) od dnia ustanowienia funkcjonuje jako organizacja równorzędna do organizacji, o których mowa w art. 3 ust. 2 i 3 Ustawy o działalności pożytku publicznego z dnia 24 kwietnia 2003 r., realizując cele określone w art. 4 tejże ustawy i prowadząc działalność pożytku publicznego w sferze zadań publicznych. Oświadczenie jest do pobrania tutaj: Oświadczenie

Na podstawie informacji publikowanych przez Ministerstwo Finansów:

Przekazanie darowizny oznacza akceptację Polityki Prywatności CitizenGO. Mogą się Państwo wypisać w każdej chwili.