Przekaż darowiznę już teraz!


Nasz zespół CitizenGO pracuje nad przygotowaniem nowych inicjatyw, które będziemy mogli realizować dodatkowo, poza blokowaniem finansowania aborcji w ONZ, zatrzymaniem bluźnierczego filmu Habit i czy obrony katolików w Polsce przed prowokacjami i przemocą ze strony tęczowych terrorystów:

  • CitizenGO może szybko i skutecznie dotrzeć do blisko 200 tysięcy swoich nowych sympatyków w Polsce i do ponad 14 milionów członków naszej społeczności na całym świecie. Będzie to możliwe dzięki wiadomościom z wezwaniem do działania. Będziemy wywierać presję na osoby podejmujące decyzje poprzez wysyłanie e-maili, SMS’ów, a także dzwonienie do instytucji. Jednak by tego typu działania były możliwe, niezbędne jest utrzymanie infrastruktury oraz doświadczonych liderów i sieci wolontariuszy. Jak Państwo wiedzą, musimy opłacać wysyłkę maili.
  • Dostosowując nasze działania  do nowego reżimu sanitarnego, przygotowujemy też nowy rodzaj globalnej mobilizacji - szczególnie tam gdzie organizacja demonstracji, czy dostarczanie podpisów oraz reklamowanie kampanii, które mają wpływ na scenę polityczną w Polsce i na świecie, nie będzie teraz możliwe.
  • Planujemy nieść Państwa głos tam, gdzie jest to potrzebne, by bronić i promować Państwa wartości. Będziemy budować koalicje z innymi organizacjami, organizować spotkania z politykami i wpływowymi postaciami życia publicznego, konferencje prasowe, a także poszerzać sieć naszych działaczy.

 

To jedynie kilka punktów z naszego planu. Nie chcielibyśmy być zmuszeni, by rezygnować z którejś z kampanii podczas planowania naszego budżetu… Wręcz przeciwnie, chcielibyśmy dalej pracować nad wszystkimi z nich!

 

Lecz nie będzie to możliwe bez Państwa pomocy. Czy mogą Państwo przekazać darowiznę, wspierając nasze działania w tym roku?


Zespół Wsparcia

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcą Państwo podzielić się z nami swoją opinią, proszę skontaktować się z nami, klikając tutaj

Nasi współpracownicy chętnie odpowiedzią na Państwa wszelkie pytania i wątpliwości.

Przekazanie darowizny oznacza akceptację Polityki Prywatności CitizenGO. Mogą się Państwo wypisać w każdej chwili.