Chcą nas uciszyć albo zdelegalizować!


Teraz z przykrością muszę Państwa poinformować, że kolejna działaczka CitizenGO jest osobiście atakowana przez radykałów finansowanych przez George'a Sorosa. Chodzi tym razem o naszą dyrektor kampanii afrykańskich, Ann Kioko z Kenii, która odważnie demaskowała metody i procedury rozpowszechniania aborcji i radykalnych postulatów LGBT wśród narodów afrykańskich, za pomocą pieniędzy globalistów i stosowanych przez nich gróźb.

I po raz kolejny, atak nie jest tylko na Ann, ale na całe CitizenGO... na Państwa, na mnie, na nas wszystkich. Chcą nas uciszyć, zastraszyć lub zamknąć w więzieniach, bo wywieramy wpływ, którego nie akceptują.

Radykalni działacze LGBT rozpoczęli nową rundę zaciekłych ataków na naszą przyjaciółkę, Caroline Farrow, dyrektor CitizenGO w Wielkiej Brytanii.

Caroline stoi w obliczu gróźb i prześladowań ze względu na jej kluczową rolę w skutecznym aktywizmie obywatelskim CitizenGO w Wielkiej Brytanii i na całym świecie.

W CitizenGO pracujemy teraz, by bronić Caroline i mieć pewność, że nasi wrogowie nie osiągną swojego ostatecznego celu jakim jest uciszenie nas lub po prostu zamknięcia naszej organizacji działającej na rzecz nienarodzonych dzieci, praw rodzin i wolności religijnej.

Bardzo prosimy o hojne wsparcie finansowe, aby pomóc nam w obronie Caroline i utrzymać naszą globalną aktywność w w dotychczasowym zakresie!

Numer rachunku bankowego
Jeśli chcieliby Państwo dokonać darowizny zwykłym przelewem poniżej znajdą Państwo numer naszego rachunku bankowego:

04 1020 1026 3741 0000 0000 4775

Prosimy o umieszczenie w tytule przelewu swojego adresu mailowego, na który zazwyczaj otrzymują Państwo wiadomości z CitizenGO (jeśli to koniecznie proszę wpisać "at" w miejsce "@")

Zespół Wsparcia
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcą Państwo podzielić się z nami swoją opinią, proszę skontaktować się z nami, klikając tutaj

Nasi współpracownicy chętnie odpowiedzią na Państwa wszelkie pytania i wątpliwości.


Przekazanie darowizny oznacza akceptację Polityki Prywatności CitizenGO. Mogą się Państwo wypisać w każdej chwili.