Pomóż CitizenGO odeprzeć atak Big Tech

Facebook, Twitter, YouTube, Google, Apple, Amazon, Pinterest i inne firmy rozpoczęły światową krucjatę cenzurowania głosu każdego, kto stanie w obronie życia, rodziny, wolności lub jakichkolwiek wartości moralnych!


Tak jak wcześniej przewidywaliśmy, w CitizenGO został dziś wymierzony jeden z pierwszych ataków.


Zaledwie dwa tygodnie temu CitizenGO zostało poinformowane, że nasze konto w TransferWise (największy serwis specjalizujący się w międzynarodowych przelewach bankowych) zostało zlikwidowane. Kiedy zażądaliśmy informacji dlaczego, powiedziano nam, że przyczyną nie jest to, że naruszyliśmy jakiekolwiek prawo, ale dlatego, że po prostu uważają świadczenie swoich usług dla nas za wspieranie naszych działań.


W ten sposób przyznali, że zamknęli nasze konto za skuteczne i wpływowe reprezentowanie w debacie publicznej poglądów prorodzinnych i  prolife.


I wiemy, że to dopiero pierwszy strzał w batalii, która nas czeka.


Wraz z rosnącą skutecznością CitizenGO w demaskowaniu kultury śmierci, szaleństwa transgenderowego i indoktrynacji dzieci ideologią gender, następny atak może nadejść w każdej chwili.

Jest jasne, że kierownictwo tych konglomeratów Big Tech, o radykalnie lewicowych poglądach, wydaje się myśleć, że może wykorzystać swoją oligarchiczną pozycję, by zacieśniać coraz bardziej restrykcyjną kontrolę nad wolnością słowa w internecie, i że mogą robić wszystko, co im się podoba.


Musimy powiedzieć im nie. Musimy znaleźć rozwiązania, które wyjmą nas spod ich niczym nie ograniczonej władzy.


Ale co najważniejsze, musimy kontynuować pracę, która wzięliśmy na swoje barki.


Dlatego Państwa dzisiejszy wkład jest ważniejszy niż kiedykolwiek.


Numer rachunku bankowego
Jeśli chcieliby Państwo dokonać darowizny zwykłym przelewem poniżej znajdą Państwo numer naszego rachunku bankowego:

PL08 1240 6250 1111 0010 6098 4985

Prosimy o umieszczenie w tytule przelewu swojego adresu mailowego, na który zazwyczaj otrzymują Państwo wiadomości z CitizenGO (jeśli to koniecznie proszę wpisać "at" w miejsce "@")

Zespół Wsparcia
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcą Państwo podzielić się z nami swoją opinią, proszę skontaktować się z nami, klikając tutaj

Nasi współpracownicy chętnie odpowiedzią na Państwa wszelkie pytania i wątpliwości.


Przekazanie darowizny oznacza akceptację Polityki Prywatności CitizenGO. Mogą się Państwo wypisać w każdej chwili.