Pomóż CitizenGO bronić życia dzieci


Dostawcy aborcji plują w twarz Kenii i każdemu, kto opowiada się za prawem do życia od poczęcia.

Kiedy Ann Kioko, odważna aktywistka CitizenGO w Kenii, zdemaskowała ich nielegalne działania, próbują ją szantażować pozwem sądowym.

W 2018 roku Ann Kioko rozpoczęła petycję wzywającą do przeprowadzenia dochodzenia w sprawie Marie Stopes, międzynarodowej sieci zakładów aborcyjnych, za reklamowanie usług aborcji na żądanie pod przykrywką "opieki prenatalnej", co jest zabronione przez kenijskie prawo.

Aborcyjni giganci jadą do Kenii i innych krajów w jednym celu: zniszczyć panującą tam kulturę życia za pomocą swojego proaborcyjnego programu i zarobić dzięki temu mnóstwo pieniędzy.

Aborcjoniści nienawidzą krajów takich jak Kenia, które arogancko nazywają "zacofanymi", ponieważ odmawiają one przyjęcia bezdusznej i bezwzględnej dla niewinnych dzieci ideologii aborcyjnej.

Dlatego właśnie Państwa wsparcie finansowe dla CitizenGO jest niezbędne do podjęcia walki z międzynarodowymi gigantami aborcyjnymi.

Czy nie wsparliby Państwo dziś CitizenGO w obronie dzieci nienarodzonych?

Numer rachunku bankowego
Jeśli chcieliby Państwo dokonać darowizny zwykłym przelewem poniżej znajdą Państwo numer naszego rachunku bankowego:

PL08 1240 6250 1111 0010 6098 4985

Prosimy o umieszczenie w tytule przelewu swojego adresu mailowego, na który zazwyczaj otrzymują Państwo wiadomości z CitizenGO (jeśli to koniecznie proszę wpisać "at" w miejsce "@")

Zespół Wsparcia
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcą Państwo podzielić się z nami swoją opinią, proszę skontaktować się z nami, klikając tutaj

Nasi współpracownicy chętnie odpowiedzią na Państwa wszelkie pytania i wątpliwości.


Przekazanie darowizny oznacza akceptację Polityki Prywatności CitizenGO. Mogą się Państwo wypisać w każdej chwili.