CitizenGO ZNOWU zostało zaatakowane!


Zaledwie kilka tygodni temu cyberprzestępcy powiązani z międzynarodową radykalną lewicą udostępnili Wikileaks skradzione dokumenty.

Ci skrajnie lewicowi hakerzy, najprawdopodobniej powiązani z siecią George Sorosa, włamali się na dysk twardy dyrektora generalnego CitizenGO Ignacio Arsuagi, aby uzyskać informacje potrzebne im do próby zastraszenia i uciszenia CitizenGO. Robią to, ponieważ mamy duży wpływ na powodzenie ich śmiercionośnych planów.

Fanatycy radykalnej lewicy przygotowują się do wojny z wartościami chrześcijańskimi i zamierzają uciszyć CitizenGO, ponieważ skutecznie nagłaśniamy protesty chrześcijan wobec lewicowej narracji.

Spodziewamy się, że finansowane przez Sorosa radykalne środowiska lewicowe będą kontynuować ataki na CitizenGO i domagać się zakazu naszych kampanii oraz delegalizacji naszej organizacji, aby ich radykalny program nie napotykał oporu.

Ale ataki na CitizenGO to dopiero początek.

Nie wycofalibyśmy się z żadnej kampanii i nie zrezygnowalibyśmy z żadnej walki.

Faktem jest, że to nasza skuteczność sprawiła, że staliśmy się celem numer jeden dla radykalnie lewicowych mediów, oraz portali takich jak Wikileaks, i potrzebujemy Państwa wsparcia, aby obronić nasz wspólny dorobek i zachować zdolność do dalszego rozwoju.

Bardzo prosimy o natychmiastową wpłatę:

Numer rachunku bankowego
Jeśli chcieliby Państwo dokonać darowizny zwykłym przelewem poniżej znajdą Państwo numer naszego rachunku bankowego:

PL08 1240 6250 1111 0010 6098 4985

Prosimy o umieszczenie w tytule przelewu swojego adresu mailowego, na który zazwyczaj otrzymują Państwo wiadomości z CitizenGO (jeśli to koniecznie proszę wpisać "at" w miejsce "@")

Zespół Wsparcia
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcą Państwo podzielić się z nami swoją opinią, proszę skontaktować się z nami, klikając tutaj

Nasi współpracownicy chętnie odpowiedzią na Państwa wszelkie pytania i wątpliwości.


Przekazanie darowizny oznacza akceptację Polityki Prywatności CitizenGO. Mogą się Państwo wypisać w każdej chwili.