Brońmy Caroline i stwórzmy Fundusz Obrony jej i jej rodzinny


Historia Caroline stała się newsem w całej Anglii i szybko zyskuje zasięg międzynarodowy.

To z pewnością przyniesie jeszcze więcej negatywnej uwagi i krytyki wobec niej i jej rodziny... ponieważ, jak znamy Caroline, nie wycofa się, nie zamilknie i nie przeprosi za mówienie prawdy.

Przez lata Caroline była celem ataków radykalnych aktywistów LGBTQ za jej smiałe głoszenie swoich przekonań religijnych.

Ona i jej rodzina otrzymywała groźby znęcania się i niszczenia jej mienia.  Szkoły, do których uczęszczają jej dzieci, zostały ujawnione w internecie i zachęcano, by masowo się tam zbierać i nękać  jej dzieci. Jej rodzina znosiła niekończące się prześladowania i zastraszanie.

Oprócz kosztów obrony prawnej, Caroline pracuje ze swoim zespołem prawnym nad znalezieniem najskuteczniejszego sposobu odparcia ataków na nią i jej rodzinę.

Mamy nadzieję, że fundusz Obrony Caroline i jej rodziny będzie wystarczająco duży, aby pomóc jej na każdym etapie tej walki.

Mamy jednak nadzieję, że uda nam się zrobić coś znacznie większego. Zamierzamy, aby CitizenGO stało się największą i najskuteczniejszą grupą aktywistów w wolnym świecie, broniącą życia, rodziny i wolności... zwłaszcza wolności do odważnego mówienia prawdy i stawania w obronie, tak dziś atakowanych i znienawidzonych, wartości chrześcijańskich.

Państwa darowizna zostanie w 100% przeznaczona na pomoc Caroline w czasie jej zmagań przed brytyjskimi sądami oraz, na pozwanie policji w Surrey za bezprawne czynności podczas jej aresztowania oraz na rozszerzenie naszych zmagań z mrocznymi strukturami aborcyjnymi, ideologią gender oraz coraz bardziej perwersyjnej agendzie LGBTQ dotyczącej dzieci.

Czy dołączą Państwo do tysięcy innych osób w walce o Caroline, jej rodzinę i prawo do mówienia prawdy?


Numer rachunku bankowego
Jeśli chcieliby Państwo dokonać darowizny zwykłym przelewem poniżej znajdą Państwo numer naszego rachunku bankowego:

PL08 1240 6250 1111 0010 6098 4985

Prosimy o umieszczenie w tytule przelewu swojego adresu mailowego, na który zazwyczaj otrzymują Państwo wiadomości z CitizenGO (jeśli to koniecznie proszę wpisać "at" w miejsce "@")

Zespół Wsparcia
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcą Państwo podzielić się z nami swoją opinią, proszę skontaktować się z nami, klikając tutaj

Nasi współpracownicy chętnie odpowiedzią na Państwa wszelkie pytania i wątpliwości.


Przekazanie darowizny oznacza akceptację Polityki Prywatności CitizenGO. Mogą się Państwo wypisać w każdej chwili.