Twój dar chroni życie, rodzinę i indywidualną wolność przed atakiem

Rządy ulegają presji radykalnych lobbystów i ograniczają prawa zwykłych ludzi takich jak Ty, ograniczając wolność religijną oraz prawo rodzin do podejmowania świadomych decyzji dotyczących ich życia i sposobu wychowania dzieci.

Większość ludzi jednak nie akceptuje radykalnych definicji małżeństwa, płci i rodziny. Dlatego właśnie istniejemy. CitizenGO to globalny ruch oddolny liczący ponad 18 milionów osób, które wierzą, że rządy powinny szanować indywidualne prawa i wartości, a nie próbować nimi sterować. Jesteśmy matkami, ojcami, dziadkami, księżmi, pastorami, nauczycielami oraz mężczyznami i kobietami zaangażowanymi w ochronę osobistej wolności i godności człowieka.

Nie możemy jednak tego zrobić sami.

Twoja darowizna dzisiaj ochroni Twoje podstawowe prawa człowieka poprzez:

  • Ujawnianie agendy radykalnych lobbystów, którzy starają się przekształcić społeczeństwo, narzucając swoje wartości na zwykłe rodziny.
  • Mobilizowanie milionów osób o podobnych poglądach za pomocą petycji, zgromadzeń, bojkotów i alertów, aby skutecznie bronić wolności przed ingerencją rządu.
  • Wspieranie inicjatyw pro-life i prorodzinnych w 50 krajach i w 12 językach.
  • Umożliwienie każdemu stworzenia własnej petycji i prowadzenia walki o wolność w lokalnych społecznościach

Możesz użyć tego bezpiecznego formularza, aby złożyć darowiznę. Każda przekazana złotówka bezpośrednio wspiera ochronę praw jednostki do życia wolnego od tyranii.

Numer rachunku bankowego
Jeśli chcieliby Państwo dokonać darowizny zwykłym przelewem poniżej znajdą Państwo numer naszego rachunku bankowego:

PL08 1240 6250 1111 0010 6098 4985

Prosimy o umieszczenie w tytule przelewu swojego adresu mailowego, na który zazwyczaj otrzymują Państwo wiadomości z CitizenGO (jeśli to koniecznie proszę wpisać "at" w miejsce "@")
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Zespół Wsparcia
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcą Państwo podzielić się z nami swoją opinią, proszę skontaktować się z nami, klikając tutaj

Nasi współpracownicy chętnie odpowiedzią na Państwa wszelkie pytania i wątpliwości.

Przekazanie darowizny oznacza akceptację Polityki Prywatności CitizenGO. Mogą się Państwo wypisać w każdej chwili.