Dołącz do CitizenGO aby bronić życia, rodzinych i fundamentalnych wartości


CitizenGO jest niezależną, globalną organizacją pozarządową działającą na rzecz życia i rodziny, która poprzez kampanie aktywnie wpływa na decyzje podejmowane w tych kwestiach przez polityków i organizacje międzynarodowe.


Jesteśmy ruchem zwykłych ludzi z całego świata, którzy walczą na rzecz wolności i fundamentalnych praw człowieka.


To co robimy, działa – razem, wpłynęliśmy na wyniki szczytów Narodów Zjednoczonych, organizowaliśmy marsze w różnych krajach świata by bronić tradycyjnego modelu rodziny, praw dziecka, życia nienarodzonych. Ponadto zebraliśmy setki tysięcy by wesprzeć prześladowanych chrześcijan na Bliskim Wschodzie i w Afryce.


Możemy prowadzić naszą działalność wyłącznie dzięki wsparciu naszych darczyńców. Nie otrzymujemy żadnych pieniędzy od rządów czy korporacji.


Przekaż darowiznę korzystając z formularza! Prosimy rozważyć opcję darowizny comiesięcznej, która pozwoli pracować CitizenGO przez cały rok.


Contact Center

W przypadku jakichkolwiek problemów z tą stroną czy też pytań czy komentarzy, prosimy o przesłanie nam wiadomości email na adres: polska@citizengo.org lub o telefon:  Nasi współpracownicy chętnie odpowiedzią na Państwa wszelkie pytania i wątpliwości.


W CitizenGO jesteście bezpieczni. Proces przekazania darowizny jest zakodowany aby zapewnić, że wszelkie dane osobowe i finansowe pozostaną ukryte.


Przekazanie darowizny oznacza akceptację Polityki Prywatności CitizenGO. Mogą się Państwo wypisać w każdej chwili.