Dołącz do CitizenGO

CitizenGO jest niezależną, organizacją non-profit, która powstała i rozwija się dzięki oddolnym inicjatywom. Działa po to, żeby opinie i wartości osób opowiadających się za życiem i tradycyjną rodziną miały wpływ na podejmowanie decyzji politycznych na całym świecie.

CitizenGO to ruch zwykłych ludzi z całego świata, którzy stają w obronie wolności i podstawowych praw człowieka.

Nasze działania są skuteczne. Razem mieliśmy wpływ na rezultaty spotkań na szczeblu światowym, organizowaliśmy manifestacje na całym świecie, broniąc małżeństwa i praw dziecka, tworzyliśmy kampanie w obronie nienarodzonych dzieci i lobbowaliśmy rządy, by chronić wolność wyznania.

Działamy wyłącznie dzięki darowiznom i nie otrzymujemy żadnych pieniędzy od rządów czy korporacji. Nasz niewielki zespół, od początku pracujący zdalnie, zapewnia, że każda, najmniejsza nawet darowizna jest dobrze wykorzystana.

Numer rachunku bankowego
Jeśli chcieliby Państwo dokonać darowizny zwykłym przelewem poniżej znajdą Państwo numer naszego rachunku bankowego:

PL08 1240 6250 1111 0010 6098 4985

Prosimy o umieszczenie w tytule przelewu swojego adresu mailowego, na który zazwyczaj otrzymują Państwo wiadomości z CitizenGO (jeśli to koniecznie proszę wpisać "at" w miejsce "@")

Zespół Wsparcia
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcą Państwo podzielić się z nami swoją opinią, proszę skontaktować się z nami, klikając tutaj

Nasi współpracownicy chętnie odpowiedzią na Państwa wszelkie pytania i wątpliwości.

Przekazanie darowizny oznacza akceptację Polityki Prywatności CitizenGO. Mogą się Państwo wypisać w każdej chwili.