Pomoc pre Asiu Bibi a prenasledovaných kresťanov

Naša práca má zmysel - spoločne sme ovplyvnili výsledné dokumenty OSN, po celom svete organizujeme zhromaždenia na ochranu manželstva, práva nenarodených na život, práva detí na otca a mamu a darovali sme tisícky EUR na pomoc prenasledovaným kresťanom na Blízkom východe a v Afrike.


CitizenGO
je nezávislá nezisková medzinárodná organizácia, ktorá realizuje kampane zamerané na to, aby sa názory a hodnoty ľudí, ktorí trpia pre svoju vieru, chránia život a rodinu dostali ku kompentným na národnej i medzinárodnej úrovni. Spájame angažovaných občanov, ktorí obhajujú základné ľudské práva a slobody.


Nedostávame žiadne peniaze od vlády, z grantov alebo od korporácií. Všetky aktivity CitizenGO sú financované výhradne z darcovských príspevkov ľudí ako ste Vy. Náš malý online tím zaisťuje, že aj ten posledný cent je využitý účelne a čo najefektívnejšie.


Prispieť môžete ihneď prostredníctvom tohto formulára. Prosím, zvážte možnosť zasielania pravidelného príspevku - prispejete tak k zabezpečeniu ochrany detí, života a rodiny po celý rok.

Starostlivosť o darcov: Ak sa na tejto stránke vyskytnú nejaké problémy, alebo ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, kontaktujte nás, prosím, na adrese: [email protected]


Darcovstvo na CitizenGO.org je bezpečné. Proces darovania je plne šifrovaný, aby bola zabezpečená ochana Vašich osobných údajov a financií.


Slovenský účet: VÚB Banka / IBAN: SK93 0200 0000 0038 3582 1951 / SWIFT BIC: SUBASKBX / CitizenGO Slovensko, L. Svobodu 7, 05801 Poprad. Do poznámky, prosím, uveďte Vašu emailovú adresu.


Zaslaním svojho daru zároveň vyjadrujete vyjadrujete súhlas s Pravidlami ochrany osobných údajov CitizenGO. Kedykoľvek sa môžete odhlásiť.