Pridajte sa k CitizenGO

Pridajte sa k CitizenGO, spoločne môžeme chrániť život, rodinu a základné ľudské práva


CitizenGO je nezávislá nezisková medzinárodná organizácia, ktorá realizuje kampane zamerané na to, aby sa názory a hodnoty ľudí, ktorí chránia život a rodinu dostali ku kompentným na národnej i medzinárodnej úrovni. Spájame angažovaných občanov, ktorí obhajujú základné ľudské práva a slobody.


Naša práca má zmysel - spoločne sme ovplyvnili výsledné dokumenty OSN, po celom svete organizujeme zhromaždenia na ochranu manželstva, práva nenarodených na život, práva detí na otca a mamu a darovali sme tisícky EUR na pomoc prenasledovaným kresťanom na Blízkom východe a v Afrike.


Nedostávame žiadne peniaze od vlády, z grantov alebo od korporácií. Všetky aktivity CitizenGO sú financované výhradne z darcovských príspevkov ľudí ako ste Vy. Náš malý online tím zaisťuje, že aj ten posledný cent je využitý účelne a čo najefektívnejšie.

Prispieť môžete ihneď prostredníctvom tohto formulára.


Starostlivosť o darcov


Ak sa na tejto stránke vyskytnú nejaké problémy, alebo ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, kontaktujte nás, prosím, na adrese: [email protected]


Darcovstvo na CitizenGO.org je bezpečné. Proces darovania je plne šifrovaný, aby bola zabezpečená ochana Vašich osobných údajov a financií.

Zaslaním svojho daru zároveň vyjadrujete vyjadrujete súhlas s Pravidlami ochrany osobných údajov CitizenGO. Kedykoľvek sa môžete odhlásiť.